Domy w Kiełpinie na Kaszubach

Rabat 24 999 zł do końca wiosny!

Zostało mało czasu do końca wiosennej promocji:

  

Domy od ręki nad jeziorem

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję sześć budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych w Kiełpinie. Dzielnica bardzo spokojna, otoczona zielenią dla osób ceniących wygodę, doskonale skomunikowana z Trójmiastem (PKS, PKM) z licznymi atrakcjami do aktywnego wypoczynku. Lokalizacja z pełną infrastrukturą: szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia zdrowia, apteka, liczne sklepy osiedlowe, restauracja, kwiaciarnia, kościół, plac zabaw dla dzieci.

 Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkoły, przedszkola, sklepów, lekarza itd., a jednocześnie pragniesz mieć ciszę, spokój.
Dom na Kaszubach na sprzedaż w Kiełpinie, to idealne rozwiązanie!

Wszystko co najważniejsze znajduje się w najbliższej okolicy:

Żłobek

Przedszkole

Szkoła

Lekarz

Jedzenie

Uwaga! Nowa inwestycja w Kiełpinie.

Nieruchomość położona w Kiełpinie przy ul. Świerkowej w odległości 150m od Przedszkola, Apteki, Przychodni, myjni samochodowej marketów spożywczych. W samej miejscowości znajduje się Kościół, liczne restauracje, psi fryzjer, mnóstwo salonów beauty, żłobek, jeziora, lasy, spływy kajakowe, stadniny konne, niedaleko wyciąg narciarski.

Lokalizacja blisko lasu i rzeki Raduni – chodzi nam o to że pomimo niedalekiej odległości od wszystkich punktów usługowych inwestycja jest położona blisko natury, spokój i cisza.

PROMOCJA
SEGMENT A – 630 tys. zł

Lokal 1 i 2: 670 tys. zł

Dom jednorodzinny dwu lokalowy

Stan deweloperski

Rzut parteru

Rzut poddasza

Dlaczego dom w Kiełpinie?

 Przeprowadzka z zatłoczonej aglomeracji do spokojnego, bezpiecznego miejsca pozwoli zdrowiej żyć i lepiej korzystać z życia. W bezpośredniej okolicy znajdują się jeziora i przepiękne lasy oraz plac zabaw dla dzieci, ale to nie wszystko! Aktywne osoby mogą skorzystać ze spływów kajakowych, jazd konnych, pograć w piłkę w klubie piłkarskim Amator.
W zimę do Wieżycy na narty jest tylko 11 km.
W codziennym życiu pomogą też sklepy spożywcze, fryzjer, kosmetyczka, punkt pocztowy, kościół czy biblioteka. Dla zwierzaków jest weterynarz jak i psi fryzjer. Dla mechanicznego przyjaciela znajdzie się w okolicy myjnia oraz warsztat samochodowy.

Kaszuby, lasy, jeziora bez kompromisów

Mieszkając w atrakcyjnej lokalizacji na Kaszubach, z dala od hałasu i zgiełku wielkich miast, pozostajemy kontakcie z niedalekim Trójmiastem. Tylko 5 km do obwodnicy Metropoli Trójmiasta i 23 km do Gdańska! Do Kartuz zaledwie 5km, a 11 km do Żukowa.

Domy na sprzedaż od ręki

Dom (segment) o powierzchni 113,46 m2 w skład którego wchodzą:

  • Parter o łącznej powierzchni 59,46 m2 składający się z: wiatrołap, hol, kl. schodowa, toaleta, salon z aneksem, garaż
  • Poddasze o łącznej powierzchni 54 m2 składający się z: korytarz, 3 pokoje, łazienka, kl. schodowa
  • prąd, gaz, woda, szambo, ogrodzenie, kostka bukowa na podjazdach

Mapa inwestycji domów w Kiełpinie z podziałem i wielkością działek:

Ceny przedstawiają się następująco:
– segment A – WOLNY – PROMOCJA 630 tys. zł
– segment B – REZERWACJA
– segment C – SPRZEDANY
– segment D – SPRZEDANY
– segment E – REZERWACJA
– segment F – SPRZEDANY
– segment LOK. 1 – WOLNY – 670 tys. zł
– segment LOK. 2 – WOLNY – 670 tys. zł

Każdy dom oddawany jest w stanie deweloperskim ze wszystkimi mediami: prąd, gaz, woda, szambo. Budynek ogrodzony, podjazdy jak i taras wyłożone kostką brukową. Domy są gotowe do odbioru. Polecamy nasze domy ze względu na staranność budowy i wykończenia oraz wysokiej jakości materiały budowlane użyte do budowy.

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na prezentację domów na Kaszubach:
tel. 507-302-203